+48 513 094 227 +48 513 094 226 ul. Kosciuszki 19, 67-320 Małomice
Jakość
Dbamy o szczegóły
Terminowość
Gwarancja wykonania
Numer #1
W regionie
Umów Realizację!

Ogrodzenie panelowe

Ogrodzenie panelowe szturmem podbiło polski rynek ogrodzeń. Jest to dobre rozwiązanie budżetowe do grodzenia prywatnej posesji, nie sprawdzi się natomiast u klientów chcących zapewnić sobie prywatność. Wykorzystuje się je także do zabezpieczania terenów przemysłowych, parkingów, parków i skwerów czy budynków użyteczności publicznej.

Podstawowa cechą ogrodzeń tego typu jest wysoka odporność na warunki atmosferyczne poprzez antykorozyjne zabezpieczenie elementów w drodze cynkowania i malowania proszkowego. Finalnie daje nam to produkt na lata. Konstrukcyjnie można wyróżnić panele 2D i 3D. Te pierwsze nie posiadają przetłoczeń i są zgrzewane z grubszego drutu. Jest to niewątpliwie rozwiązanie przeznaczone dla przemysłu. Panele 3d natomiast wykonuje się z drutu w przedziale fi3-fi5mm. Posiadają przetłoczenia, które nadają im sztywność. Są rozwiązaniem proponowanym dla posesji prywatnych oraz firm, których ogrodzenie nie musi spełniać roli ochronnej przed nieuprawnionym wtargnięciem osób trzecich.

Panele ogrodzeniowe montuje się najczęściej z użyciem podmurówki betonowej, ale można wykonać ogrodzenie bez jej użycia.

About the author